Srp 02

Mapy Costa Dorady ke stažení

do Užitečné

Přímo zde jsme si pro vás připravili několik zajímavých map pobřeží – riviéry Costa Dorada ve Španělsku. Pomocí těchto map se můžete rychle zorientovat, kde co vlastně na Costa Doradě je, nebo je použít k základní navigaci. Mapy si můžete stáhnout do svého počítače, mobilního telefonu nebo si je třeba vytisknout.

Pokud byste potřebovali podrobnější mapy, tak nejlepší možností jsou mapové servery jako například mapy.cz provozované Seznam.cz nebo třeba maps.google.com a maps.bing.com. Věříme ale, že vám přijdou vhod i tyto naše mapy.

Podrobná mapa (rozlišení 2291 x 1979 px; velikost 1,34 MB) – První a nejlepší mapa, kterou jsme si pro vás připravili, je velmi podrobná. Naleznete na ní všechny silnice ale i ty nejmenší vesničky. 

Zjednodušená mapa (rozlišení 728 x 630 px; velikost 90 Kb) – Menší a přehledná mapa Costa Dorady. Jsou na ní znázorněny pouze hlavní silnice a nejdůležitější města.

 

Přehledná mapa (rozlišení 800 x 721 px; velikost 135 Kb) – Další zjednodušená mapa, která je na druhou stranu velmi přehledná. Jsou na ní vidět hlavně letoviska na Costa Doradě.

 

Schematická mapa (rozlišení 640 x 422 px; velikost 20 Kb) – Pouze schematická mapa pobřeží Costa Dorady, na které jsou znázorněny nejdůležitější města.

Napiš komentář